TMGD Mühendislik

TMGD TR Mühendislik Hakkında

TMGD TR; Tehlikeli Maddelerin Uluslararası Taşınmasına Yönelik Avrupa Sözleşmeleri’nin ülkemizde yürürlüğe girmesi ile birlikte, yüksek mühendislik uzmanlıkları gerektiren bu alanda verilen danışmanlık hizmetleri ile sektörün öncüsü olmuştur. TMGD TR, 30.06.2015 Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı bulundurma zorunluluğundan önce hizmet vermeye başlamış ilk kurumsal Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı kuruluşudur.

Markalaşmasını ve sistemini yüksek tecrübe ile oluşturmuş TMGD TR Mühendislik, kendisine güvenerek çalışmayı tercih eden, firmalarını TMGD TR Mühendislik sistemine emanet eden tüm kuruluşlara karşı yaklaşımını, öncelikle yüksek korumacı ve aile yapılanması şeklinde oluşturmakta bu şekilde verimliliği arttırarak firmalara olumlu katma değerler sağlamaktadır.

Misyonumuz ve Nihai Hedefimiz

Kuruluş ilkemize sadık kalarak, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini yüksek kalite ile eksiksiz sunmaktır.

Güvenilir, tutarlı bir duruş sergiler, firma imajını gözetiriz.

Çalışanların tutum, davranış ve görünümleri, üçüncü şahıslarla ilişkileri ve yer aldıkları etkinlikler TMGD TR‘nin imajını olumsuz etkilememelidir.

TMGD TR Grup personeli müşteri gizliliğini süresiz koruruz.

Müşterilere ait bilgiler şahsi çıkarlar için kullanılamaz ve TMGD TR olarak personellerle süresiz gizlilik sözleşmesi yaparak ve %100 gizliliği sağlarız.

TMGD TR Grup personeli müşteri gizliliğini süresiz koruruz.

TMGD TR'nin rakiplerine avantaj yaratacak bilgileri, ticari sırları, çalışanlarımızın ve birlikte çalıştığımız kuruluşların özel bilgilerini korur üçüncü şahıslara açıklamayız.

Yazılı ve sözlü iletişimde saygı ve nezaket kuralları çerçevesinde hareket edilir

TMGD TR çalışanları iş ilişkilerini kişiselleştirmeden yürütür. İş atmosferini olumsuz etkileyen kişisel düşmanlık ve kavgaya varan ilişkiler kabul edilemez.